Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/kavuntas/public_html/inc/baglan.php on line 5
0546 663 0763 | IOS Uygulama Fiyatları

Günlük yaşantı içinde genç yaşlı hemen herkesin dışarıya çıkarken bile yanından hiç eksik etmediği akıllı telefonlarında yüklüdür. Mobil uygulama gerek cep telefonlarına gerekse de tablet gibi işletim sistemlerine özel olarak kod yazılmış olan yazılımlar gerektiriyor. Genellikle bu tür mobil uygulama sistemleri mobil site ile her ne kadar karıştırılmış olsa da araların da çok fazla benzerlik yoktur altını da çizmek isteriz. Bu tarz uygulamalar cihaza özel olarak tasarlanarak kod yazılmıştır.

Şöyle ki çalışmamanızın iPhone, iPad gibi cihazlarda çalışabilir bir hale gelmesini istiyorsanız o halde uygulamalarında ios tabanlı olarak geliştirilmesi üzerinde mutlak surette durulması gerekiyor. Günümüzde artık mobil uygulamanın son derece büyük önem arz etmiş olduğunu söyleyebiliriz. Mobile Uygulama ( IOS ve Android ) neden bu kadar önemli olduğu da doğal olarak bazı kişi tarafından merak edilmeye başlanıyor.

Mobil Uygulama ile Fark Yaratın

Müşterilerin sürekli yakınında olmak, reklam faaliyetlerinizi yürütmek ve teknolojiyi takip eden bir şirket görüntüsü çizerek rakiplerinizden bir adım önde olma gibi başarılara da doğal olarak imza atmış olacaksınız. Özellikle ülkemizdeki çok büyük ünlü markalar mobil uygulamanın firma nezdinde için çok büyük bir önem arz etmiş olduğunun farkına vararak daha çok bu yola başvurmaya çalışmaktadırlar. Sizde müşterilerinizle artık birebir yakından iletişim kurmak ve müşterilerinizin de artık çok yakında olmak istiyorsanız bu tür uygulama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. 

Mobil uygulama çözümleri

Tüm akıllı telefonların her yaştan herkesin hayatına hızlı bir şekilde girmiş olması ile birlikte artık tüm yazılımların telefonlara göre uygulandığı da bir gerçektir. Mobil uygulama fiyatları ile telefonunuzu daha verimli bir şekilde kullanmanız mümkündür. Yalnız her telefonun markasına ve yapısına göre farklılık gösteren mobil uygulama fiyatları seçenekleri de bulunmaktadır.

Mobil uygulama çözümleri ile akıllı telefonunuza tüm işlerinizi daha pratik ve etkili bir biçimde gerçekleştirebiliyorsunuz. İster oyun indirme isterse diğer tüm yazılımlarınızı mobil uygulamalar sayesinde daha etkili bir biçimde kullanmak mümkündür.

Mobil uygulama çözümleri ile özellikle kurumsal şirketler kendi bünyelerinde daha etkili ve daha hızlı çözümlere kavuşabilmektedirler. Mobil uygulama çözümleri için üstün bir başarı gösteren bazı yazılım şirketleri bu yönde oldukça profesyonel uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Mobil Cihaz Uygulaması

İnternetin ve teknolojinin giriş yaptığı günümüzde bilgisayarların dışında elimizdeki telefonlar ve tabletler bir bilgisayar görevi görmekte bu nedenle her an elimizin altında bulunan mobil cihazlar ile çeşitli uygulamalarını kolayca hayatımızda yer verebilmekteyiz.. Hayatımızı kolaylaştırmakta olan uygulamalar her geçen gün daha fazla kullanılmaya ve tercih edilmeye başlanmış durumdadır. Mobil Cihaz Uygulaması sayelerinde cihazlara özel kodlama ve yazılımlara mobil uygulama adı verilmektedir. Mobil cihaz uygulamaları kullanılacak cihaza uygun bir yazılımdan oluşmaktadır. daha fazla işleve sahip, çok daha hızlı ve faydalı bir çalışma prensibine sahip olmak istenen durumlarda Mobil Cihaz Uygulaması tercih edilmektedir. Tercih edilen yazılım ve kodlama kullanılacak cihaz türüne göre mobil uygulama fiyatları hazırlanmıştır.

Peki Sizin Tercihleriniz ?

iPhone, iPad gibi mobil cihazlarda kullanılabilecek bir uygulama tercih ediyorsanız mobil cihaz uygulaması mutlaka IOS tabanlı olarak geliştirilmelidir. Ya da tercih ettiğiniz cihaz türü Samsung, HTC, LG türünden android işletim sistemine sahip akıllı tablet ve telefonlarda çalışmasını istiyor iseniz mobil cihaz uygulaması android tabanlı bir yazılım yada mobil kodlama olmalıdır. Android tabanlı uygulamalar sayesinde Samsung S8, Samsung tablet, Samsung Note, HTC One ve diğer tüm android tabanlı akıllı telefon gibi cihazlarınız üzerinde istediğiniz uygulamaları yine sorunsuz bir şekilde çalıştırılabilir. IOS tabanlı mobil cihaz uygulamalara ihtiyaç duyuyorsanız firmamızla iletişime geçerek talep ettiğiniz tüm uygulama tabanlarını en hızlı ve en ekonomik şekilde kolayca alabilirsiniz.IOS tabanlı uygulamalar ile iPhone, iPad mini, iPad ve iPod touch tarzındaki tüm cihazlarınız üzerinde sıkıntısızca çalıştırmanız mümkündür..

Etkin Pazarlama Yöntemi

Mobil uygulama çözümleri hazırlayan firmalar ile daha güncel ve daha profesyonel uygulamalara erişmeniz mümkündür. Mobil uygulamalar sayesinde özellikle pazarlama işi ile ilgili uğraşan firmaların daha profesyonel bir şekilde uygulamalar ile müşterilerine ulaştığı da bir gerçektir.

Müşteri Memnuniyeti Yüksek

Mobil uygulama çözümleri ile mobil olarak veya internet sırasında yaşadığınız tüm zorlukların üstesinden daha hızlı bir şekilde gelinebilmektedir. En güçlü ve en etkili mobil uygulama tasarımı için ise profesyonel destek almanız oldukça önemlidir.

Markalaşmada Artış

Marka kalitesi ve en iyi görünüm ve en önemlisi de kullanışlı olması da yine mobil uygulama çözümleri içinde en çok dikkat edilmesi ve üzerinde durulması gereken konulardan bir tanesidir. Öncelikli olarak mobil ara yüz tasarımı yapılması müşterilerin mobil uygulama sırasında karşılaşabilecekleri sıkıntıların belirlenmesi ve bu sıkıntılara daha erken ve kalıcı çözümler bulunması açısından oldukça önemlidir.Bilgisayar ve mobil kullanıcılar için en kolay ve hızlı mobil uygulama çözümleri için üstün tasarım kabiliyetine sahip yazılımları firmamızdan destek alabilirsiniz. 


Teklif İste

Tüm sorularınızı ve fiyat teklifini aşağıdaki formu doldurarak bize ulaştırabiliriniz.

adBloker kapatınız.
Bize reklamlarla destek olabilirsiniz.